Kamagra Soft

kamagra soft

Sildenafil Citrát

Podobně jako v případě Viagry, i Kamagra Soft je založena na Sildenafilu. Jde o látku spadající mezi léčivá na cévy, konkrétně mezi inhibitory fosfodiestefázy typu 5. Podobně jako známější modrá pilulka, taky v případě Kamagry jsou k dispozici tablety s obsahem  100 mg.

Přípravek pro zlepšení erekce Kamagra Soft je tzv. generickou Viagrou, který lze koupit online bez receptu či předpisu. Kamagra je úplně identická svým složením a působením s medikamentem Viagra. Takže pacient si může být jistý kvalitou Kamagry Soft na zvýšení mužské potence. Kamagra Soft je ve formě měkkých tablet. Pilulka se vloží do úst a pomalu se cucá – ideální varianta pro pacienty, kteří neradi polykají tablety.

Účinek Kamagary Soft vydrží až 6 hodin. Během této doby je muž schopen mít sex několikrát. Díky tomuto léku muž je v plné bojové pohotovosti kdykoliv v této době. Kamagra Soft je určená k léčbě impotence nebo poruch erekce.

Kamagra Soft je k dostání ve formě tablet (100 mg ).

100mg × 12 soft tabs
1 252,69 Kč
104,39 Kč
100mg × 20 soft tabs
1 508,11 Kč
75,41 Kč
100mg × 32 soft tabs
2 006,16 Kč
62,69 Kč
100mg × 60 soft tabs
3 621,08 Kč
60,35 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 92 soft tabs
5 339,32 Kč
58,04 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 120 soft tabs
6 686,06 Kč
55,72 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 180 soft tabs
9 611,71 Kč
53,40 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 360 soft tabs
16 716,88 Kč
46,44 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak dlouho účinky trvají?

Účinky přípravku Kamagra Soft by měly trvat maximálně po dobu 4 hodin.

Má přípravek nějaké vedlejší účinky?

Mezi normální vedlejší účinky Kamagry Soft patří například:

  • Bolesti hlavy
  • Návaly horka
  • Rýma nebo ucpaný nos
  • Žaludeční nevolnost
  • Pálení žáhy
  • Závraťe
  • Bolesti zad nebo nevolnost

Přípravek Kamagra Soft si můžete pořídit bez potřeby někam chodit, čekat dlouhou frontu v lékárně či snad dokonce zjistit, že Váš přípravek není na skladě, můžete si jej objednat přímo z pohodlí Vašeho domova. Všechny transakce jsou chráněny SSL certifikátem. Zaručujeme se za nižší cenu než v kamenných obchodech.

Výhody nákupu online

Rychlé doručení a jednoduchý postup objednání je u nás samozřejmostí.  Pomůžeme Vám vyhnout se problémům s dlouhou čekací dobou. Žádný předpis či recept není potřeba, jelikož je Kamagra Soft na území České republiky volně prodejný.

Jedna z výhod nákupu léků online je samozřejmě fakt, že můžete komunikovat s profesionálními doktory a farmaceuty soukromě stejně jako nakoupit své léky zcela anonymně. To je skvělá výhoda pro lidi, kteří se necítí pohodlně, když ostatní lidé ví, čím si zrovna procházejí a co potřebují. S online farmacií vám stačí počítač či smartphone a my se už o vše postaráme.

Oline je jednodušší i porovnávání léků a jejich cen.

Další silnou výhodou je i výrazně výhodnější cenová nabídka než je tak v kamenných lékárnách a to už proto, že není potřeba přičítat přirážku za provoz lékárny, která je z procesu prodeje úplně vynechána.

Pro lidi, pro které je složité dostat se do fyzické lékárny je online nákup léku tou nejlepší možností. Vaše léky se přesně dostaví až před dveře vašeho obydlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *