Eriacta

eriacta

Sildenafil Citrát

Aktivní látkou  volně prodejného přípravku Eriacta je stejně jako u Viagry látka Sildenafil, který přispívá k průtoku krve do cév v oblasti penisu a způsobuje přirozeně zvýšenou erekci.

Tableta Eriacta uvolňuje hladké svaly přítomné ve stěně krevních cév a tím napomáhá zvyšovat průtok krve ve specifických částech těla. To způsobí, že Vaše mužné partie jsou dobře prokrveny, zrelaxovány a připraveny do akce! Stačí malá dávka a už Vás nic nezastaví!

Přípravek Eriacta obsahující Sildenafil citrát hravě a s přehledem vyřeší vaše problémy s erektilní dysfunkcí. Aplikujte jej, přidejte trochu sexualní stimulace a problém je pryč. Vaše cévy už mají dostatečný tok krve a mohou vyvolat erekci tvrdou jako skála.

Eriacta je k dostání ve formě tablet (100 mg ).

100mg × 12 prášky
834,74 Kč
69,56 Kč
100mg × 20 prášky
1 159,81 Kč
57,99 Kč
100mg × 32 prášky
1 624,20 Kč
50,76 Kč
100mg × 60 prášky
2 645,86 Kč
44,10 Kč
100mg × 92 prášky
3 621,08 Kč
39,36 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 120 prášky
4 178,35 Kč
34,82 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 180 prášky
5 850,15 Kč
32,50 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Neužívejte Eriactu jestliže

Jste užívatelem léků, které obsahují nitráty nebo podobné látky, které mohou uvolňovatí oxid dusnatý, jako je např. Isoamyl-nitrit. Tyto přípravky se nejčastěji používají při léčbě anginy pectoris (bolesti na hrudi). Přípravek Eriacta může mít za následek závažné zvýšení účinků zmíněných látek. Jestliže zmíněné léky používáte, vždy to nejprve oznamte svému lékaři.

Pokud jste nedávno prodělali cévní mozkovou příhodu (mrtvici), náhlý srdeční infarkt nebo pokud snad máte častý nízký krevní tlak.

Náš internetový obchod Vám nabízí volně prodejný přípravek Eriacta  za výhodnou cenu pohybující se od 816 kč za balení 12 x 100 mg tablet. Při nákupu větších balení se cena na jednu tabletu snižuje. Dohlížíme na to, aby nákupy u nás byly vždy výhodné a Vy tak opět dosáhli zdraví. Žádný recept či předpis není k nákupu potřeba.

Neostýchejte se a objednejte si přípravek Eriacta ještě dnes. Vše k Vám dorazí v diskrétním balení a vy tak můžete nerušeně čerpat z blahodárných účinků tohoto řešení Vašeho intimního problému.

Jak dlouho účinky trvají?

Účinky přípravku Eriacta by měly trvat maximálně dobu 6 hodin.

Má přípravek nějaké vedlejší účinky?

K častým vedlejším účinkům přípravku Eriacta patří například:

 • závratě
 • návaly horka
 • pokles krevního tlaku
 • anémie
 • pálení a zvýšená citlivost kůže
 • nespavost
 • úzkost
 • zhoršení vizuální funkce
 • kašlání a ucpání horních cest dýchacích
 • sucho v ústech
 • bolesti svalů a zad
 • opuchlost
 • zvýšená teplota
 • zhoršení sluchu

Přípravek Eriacta si můžete objednat bez nutnosti opustit pohodlí svého domova. Všechny transakce jsou chráněny SSL certifikátem. Zaručujeme se za nižší cenu než v kamenných obchodech. K nákupu u nás není potřeba žádný recept či předpis.

Nechte si přivézt své farmaceutické produkty až domů. Neriskujte zhoršení svého zdravotního stavu tím, že vyjdete na pospas bacilům do lékáren plných nemocných lidí, kteří zvyšují riziko na zhoršení právě Vašeho zdraví. Radši nakupte online a v klidu a bez ostychů si vyberte to, co právě Vám pomůže. S naším přívětivě přehledným online shopem nemůžete vybrat špatně. Všechny produkty můžete porovnat jak z hlediska ceny, tak z hlediska vlastností a výhod. Až si budete nákupem zcela jisti, prostě jen potvrďte a počkejte, až k Vám Vaše zboží dopravíme. Je to tak snadné. Můžete se spolehnout, že se k Vám vše dostane včas a že u nás nakoupíte levněji než v lékárnách ve Vašem okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *