Hard On

hard on

Sildenafil Citrate

Stále častěji trpí více a více mužů poruchami erekce. Tyto potíže se už stávají součástí života nejen u starších ročníků, ale vzhledem k životnímu stylu i se s nimi potýkají i mladší muži. Za potížemi s erekcí je mnoho příčin, jako například stres, přílišné užívání alkoholu atd.. Není to ovšem důvod k panice, protože je zde skvělý přípravek Hard On. Hard On výborně poslouží každému muži, který má potíže s erekcí. Tento produkt má mnoho výhod o kterých se dočtete níže.

100mg × 10 prášky
1 038,22 Kč
103,82 Kč
100mg × 20 prášky
1 754,24 Kč
87,71 Kč
100mg × 30 prášky
2 308,58 Kč
76,95 Kč
100mg × 60 prášky
4 156,36 Kč
69,27 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 90 prášky
5 611,49 Kč
62,35 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Výhody produktu Hard On

Přípravek na problémy s erekcí Hard On má hned několik výhod. Jednou z nich je například to, že se v České republice prodává na volný prodej, takže si ho můžete koupit bez předpisu. Nemusíte tedy chodit k lékaři pro žádný recept. Vzhledem k tomu, že je produkt na volný prodej, můžete si ho velmi snadno  koupit on-line. On-line lékárna vám ho zašle až domů a tak nemusíte ztrácet čas chozením do lékárny, kde budete stát ve frontách. On-line prodej produktu je také velkou výhodou pro muže, kteří se za své potíže stydí a nechtějí si jít koupit podobný produkt do lékárny. A další výhodou je cena produktu. Cena se pohybuje již od cca 40€ za balení 10 tablet. Je to nejmenší balení a samozřejmě cena se při koupi většího balení vyplatí mnohem víc. Cena za největší balení, tedy 120 tablet je cca 250€, ke kterému ještě získáte dárek a dopravu zdarma. Produkt je tedy v porovnání s jinými podobnými poměrně levný. Další z výhod je rozhodně rychlá doprava.

Použití přípravku a možné vedlejší účinky

Ačkoliv je Hard On přípravek, který lze koupit bez receptu, stejnak je lepší konzultovat jeho užívání se svým lékařem. Produkt Hard On se užívá cca hodinu před plánovaným sexuálním aktem a zapíjí se jedna tableta dostatečným množstvím vody. Rozhodně nepřekračujte doporučené dávkování.

Abyste si mohli koupit produkt Hard On, tak nepotřebujete recept, proste si ho snadno objednáte z on-line lékárny. I přes tyto výhody si ovšem dejte pozor při jeho užívání a myslete na možné vedlejší účinky.

Zde jsou některé možné vedlejší účinky:

 • alergické reakce jako kožní vyrážka, svědění nebo kopřivka, otoky tváře, rtů nebo jazyka
 • problémy s dýcháním
 • změny sluchu
 • změny vidění, rozmazané vidění, problémy s rozlišením modré barvy od zelené
 • bolest na hrudi
 • rychlý, nepravidelný srdeční tep
 • dlouhá nebo bolestivá erekce (trvající déle než 4 hodiny)
 • záchvaty

V případě některého z výše zmíněných vedlejších účinků je rozhodně nutné vyhledat lékaře.

Jak již bylo zmíněno, tak v České republice si tento produkt můžete koupit on-line bez receptu. Přesto ovšem informujte před užíváním svého lékaře o vašem zdravotním stavu a užívání Hard On. Zde jsou případy, kdy byste pravděpodobně přípravek Hard On užívat neměli:

 • problémy s očima nebo viděním, včetně vzácného dědičného onemocnění očí zvaného retinitis pigmentosa
 • onemocnění srdce, angina, vysoký nebo nízký krevní tlak, prodělaný srdeční infarkt nebo jiné problémy se srdcem
 • onemocnění ledvin
 • onemocnění jater
 • mozková mrtvice
 • neobvyklé nebo alergické reakce na sildenafil, jiné léky, potraviny, barviva nebo konzervanty

Hard On je levný produkt na potíže s erekcí, který snadno a rychle vyřeší vaše sexuální problémy. Ačkoliv má nějaké vedlejší účinky, což mají pravděpodobně všechny léky, přesto má mnoho výhod. V případě produktu Hard On se nemusíte stydět v lékárně, protože si produkt objednáte snadno z pohodlí domova, on-line. Hard On zakoupíte bez předpisu, přesto si pečlivě přečtěte příbalový leták a konzultujte svůj stav s vašim lékařem. Při dodržení těchto doporučení si budete moci užívat svůj sexuální život bez potíží a stresu. Na závěr je pouze nutné říci, že cena produktu závisí na aktuálním kurzovním lístku, proto jsou zde ceny uváděny v eurech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *